Metki odzieżowe

Metki i wszywki odzieżowe

Wszywki i metki odzieżowe z różnych materiałów: papier, karton, satyna, nylon, poliester, pcv, żakard, bawełna. Kolorowe i czarno-białe. Druk dwustronny i w kolorze. Nadruk loga, symboli ostrzegawczych
i kodów kreskowych. Druk rozmiarówek i przepisów prania. Różne sposoby zaprasowania metek żakardowych.

Etykiety kartonowe

Etykiety kartonowe drukujemy techniką offsetową lub cyfrową. Druki tego typu dają możliwość nadruku od jednego koloru do pełnokolorowego zdjęcia. Nadruk może być zarówno jedno jak i dwustronny. Różne grubości kartonów. Mogą być także lakierowane lub foliowane (folia błyszcząca lub matową). Wykończone dziurką, perforacją, bigowaniem lub kaszerowane. Możliwy również nadruk kodów kreskowych.

Przywieszki bezklejowe

Przywieszki tego typu proponowane są tam, gdzie etykiety samoprzylepne nie mogą być zastosowane, np.: do oznaczania wyrobów w ogrodnictwie. Bezklejowa etykieta z nadrukiem termotransferowym nie ulega zniszczeniu podczas procesów obróbki; suszenia, impregnacji itp. Etykiety poliestrowe w kształcie pętelki, zawieszki lub strzałki wykorzystywane są np. w ogrodnictwie do oznaczania kwiatów, krzewów i drzewek. Są odporne na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne.

Copyright © 2024 WSZYWKA.PL